Pikat kryesore që duhet të shihen

Panair tregtar

Një nga ekspozitat më të mëdha ndërkombëtare të tregtisë së mobiljeve në Kinë.

Ai bashkon profesionistë të industrisë, prodhues, shitës me pakicë, projektues, importues dhe furnitorë.

365 ditë Tregtim dhe Ekspozitë për të mbajtur biznesin dhe perspektivën tuaj të freskët.

 

 

 

 

 

 • Markat kryesore të ekspozitës Markat kryesore të ekspozitës
 • Biznesi dhe rrjetëzimi Biznesi dhe rrjetëzimi
 • 365 ditë Tregti dhe Ekspozitë 365 ditë Tregti dhe Ekspozitë

MARKA

 • DAaZ

  DAaZ

  Që nga themelimi i saj në 2013, DAaZ ka qenë gjithmonë e përkushtuar në krijimin e hapësirave të jetesës që qetësojnë mendjen dhe trupin.Si krijues mobiljesh, DAaZ krijon një hapësirë ​​private si një galeri arti për përdoruesit e saj.

 • BASHA HOME Marka e famshme e mobiljeve

  BASHA HOME Marka e famshme e mobiljeve

  E themeluar në vitin 2004, marka BASHA HOME lëshoi ​​serinë Classic Heritage në 2009, serinë Artistic Master në 2014, nënshkroi partnerë italianë të mermerit në 2016;Inovacioni i teknologjisë së gdhendjes 3D CNC në teknologjinë e metaleve në vitin 2017 dhe ngritja e një komiteti për zhvillimin e produktit;publikoi serinë Urban Impressions…

 • Marka e famshme e mobiljeve të divanit DeRUCCI

  Marka e famshme e mobiljeve të divanit DeRUCCI

  Deri më tani, zhvillimi i divaneve DeRUCCI ka gjetur të ketë CALIAITALIA, DeRUCCI |CALIASOFART, "Seria prej lëkure të divaneve DeRUCCI", "Seria e artit të divaneve DeRUCCI", "Seria moderne e divaneve DeRUCCI", "Seria funksionale e divaneve DeRUCCI" dy marka me gjashtë seri, pikat e shitjes së kompanisë në të gjithë vendin, produkti është…

 • Promoderne

  Promoderne

  Marka promodern u themelua në vitin 2017. Ajo ndjek stilin e saj të dizajnit që është avangardë, por edhe klasik.Ajo mban një eksplorim të vazhdueshëm të zgjidhjeve moderne ndërkombëtare të hapësirës së jetesës për të ofruar ...
 • Poezia

  Poezia

  POESY është një markë mobiljesh e nivelit të lartë e themeluar në vitin 2013, që është një ndërmarrje shtëpiake që integron dizajnin, kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet.Selia e POESY ndodhet në Longjia...
 • Moda papafingo

  Moda papafingo

  MODALOFT është një markë mobiljesh e integruar moderne e nivelit të lartë nën Dongguan Baida Bonn Furniture Co., Ltd. Kompania krijoi një bazë prodhuese në Houjie, Dongguan në 2010, me një standard Ger...
 • Gerbrsi

  Gerbrsi

  Prezantimi i markës China Gerbrsi u themelua në vitin 2008, me një fabrikë moderne standarde të vendosur në Longjiang, Shunde.Është një ndërmarrje e prodhimit të mobiljeve që integron kërkimin dhe zhvillimin...
 • COOC

  COOC

  E themeluar në vitin 2012, COOC Furniture ka selinë në Foshan E themeluar në vitin 2012, COOC Furniture ka selinë në Foshan, Kinë dhe i përmbahet filozofisë së markës "dizajn për të rinjtë.R...
 • Markë e famshme e mobiljeve LANGQIN në shtëpi

  Markë e famshme e mobiljeve LANGQIN në shtëpi

  LANGQIN Home prezanton pajisjet e prodhimit nga USG Gjermani, ka dhjetëra qendra të përpunimit CNC, mëson përvojën e avancuar të menaxhimit dhe prezanton një sistem kontrolli cilësie shumë më të lartë se niveli mesatar i industrisë.LANGQIN Home ruan gjithmonë frymën e prodhimit të "jetës cilësore, vazhdoni të përmirësoheni...

 • COOMO Marka e famshme e mobiljeve për shtëpi

  COOMO Marka e famshme e mobiljeve për shtëpi

  Kompania ka më shumë se 2000 dyqane brenda dhe jashtë vendit dhe ka krijuar një rrjet marketingu më të plotë dhe më të zhvilluar, dhe produktet e saj eksportohen gjithashtu në Evropë, Amerikë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe pjesë të tjera të botës.Kompania do të krijojë një shtëpi të bukur, komode dhe harmonike…

 • Marka e famshme e mobiljeve në shtëpi CBD

  Marka e famshme e mobiljeve në shtëpi CBD

  CBD Furniture është e angazhuar kryesisht në kërkimin dhe zhvillimin, projektimin, prodhimin dhe shitjet e mobiljeve të veshura me susta të mesme dhe të nivelit të lartë, orendi shtëpie prej druri dhe produkteve ndihmëse, duke ofruar zgjidhje me një ndalesë të mobilimit të shtëpisë për klientët.Rrjeti i shitjeve të tij mbulon më shumë se 20 vende rreth…

 • Një markë e famshme e mobiljeve në shtëpi

  Një markë e famshme e mobiljeve në shtëpi

  E themeluar në vitin 1988, Yangchen A Home Group është një grup i madh shumëkombësh mobiljesh që integron dizajnin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjet online dhe offline, shitjet direkte dhe kanalizuese, dërgimin e një...

Ngjarjet

 • ÇFARË ËSHTË PJESËMARRJA JUAJ NË DDW 2023...

  image14009167
 • Dizajni i Brendshëm i Shtëpisë Sino-Italiane Coopera...

  Panairi Ndërkombëtar i Famshëm i Mobiljeve (Dongguan) promovoi shkëmbime të thella midis industrive kineze dhe të huaja dhe dialogët qeveri-ndërmarrje duke ftuar shoqatat ndërkombëtare të biznesit për të shkëmbyer ide.Pjesëmarrja e Presidentit të Shoqatës Italiane të Dizajnit Industrial,...

  Bashkëpunimi Sino-Italian i Dizajnit të Brendshëm të Shtëpisë-2
 • Takimi i Ndeshjes së Biznesit (Për Blerje Jashtë...

  Si ekspozita më e vlefshme për sa i përket vlerës së transaksionit, Panairi Ndërkombëtar i Famshëm i Mobiljeve (Dongguan) organizoi në mënyrë aktive takime të lidhjes së ofertës dhe kërkesës (sesione jashtë shtetit) në kontekstin e mundësive të reja të tregut ndërkombëtar në vitin 2023. Ngjarja përputhej dhe lidhi h. .

  takim biznesi Match
 • Konkursi i Dizajnit Profesional

  Duke kërkuar për talentin më të fortë të dizajnit në Dongguan – një konkurs profesional dizajni që synon promovimin e zhvillimit të industrisë, kultivimin e stilistëve të rinj dhe profesionistët e industrisë dhe ofrimin e një platforme për ta për të shfaqur talentet e tyre, për të realizuar ëndrrat e tyre dhe për të përmirësuar personalitetin e tyre...

  Konkursi i dizajnit profesional (1)
 • Çmimi Golden Sail

  Në vitin 2021, Java Ndërkombëtare e Dizajnit Dongguan nisi "Çmimin Golden Sail - Përzgjedhja vjetore e modelit të industrisë shtëpiake në Kinë", e cila u emërua sipas simbolit të "varkës me vela" të Houjie Furniture Avenue, duke nënkuptuar se industria shtëpiake do të ketë një zhvillim të qetë dhe të begatë. .

  Çmimi Golden Sail
 • Grupi Ndërkombëtar i Mega Mobiljeve

  Shoqata Kineze e Mobiljeve dhe Qeveria Popullore Komunale Dongguan do të bashkëpunojnë për të krijuar një "Klaster ndërkombëtar të industrisë së mobiljeve mega" dhe do të ftojnë përfaqësues të shquar të grupeve të mobiljeve dhe elitat e industrisë nga e gjithë bota për të shkëmbyer përvoja dhe për të diskutuar tendencat....

  Mega Furniture Cluster-1